plnlenfrdeitjaruessv
 
  • Baner 1
    Stajnia Piastowo oferuje:
    wyjazdy w teren, rajdy, hubertusy
  • Baner 2
    Stajnia Piastowo oferuje:
    majówki, imprezy integracyjne
  • Baner 3
    Stajnia Piastowo oferuje:
    kuligi, ski-skjoring
  • Baner 4
    Stajnia Piastowo oferuje:
    wyjazdy w teren, rajdy, hubertusy
  • Baner 5
    Stajnia Piastowo oferuje:
    kuligi, ski-skjoring
  • Baner 6
    Stajnia Piastowo oferuje:
    usługi wykonywane bryczką - obsługa wesel, uroczystości oraz przejażdżki  po okolicy
  • Baner 7
    Stajnia Piastowo oferuje:
    zielone lekcje, obozy letnie i zimowe
  • Baner 8
    Stajnia Piastowo oferuje:
    nauka jazdy konnej ujeżdżenia i powożenia dla początkujących i zaawansowanych
  • O nas 1
    Informacja o gospodarstwie
  • O nas 2
    Informacja o gospodarstwie
  • O nas 3
    Informacja o gospodarstwie
  • O nas 4
    Informacja o gospodarstwie
  • Bryczka 1
    Bryczka
  • Bryczka 2
    Bryczka
  • Bryczka 3
    Bryczka
  • Bryczka 4
    Bryczka
  • Zaprzegi 1
    Zaprzęgi
  • Zaprzegi 2
    Zaprzęgi
  • Zaprzegi 3
    Zaprzęgi
  • Zaprzegi 4
    Zaprzęgi
  • Zaprzegi 5
    Zaprzęgi
  • Zaprzegi 6
    Zaprzęgi
  • Zaprzegi 7
    Zaprzęgi
  • Sport 1
    Sport
  • Sport 2
    Sport
  • Sport 3
    Sport
  • Sport 4
    Sport
  • Sport 5
    Sport
  • Sport 6
    Sport
  • Sport 7
    Sport
  • Sport 8
    Sport
  • Konie 1
    Konie
  • Konie 2
    Konie
  • Konie 3
    Konie
  • Konie 4
    Konie
  • Wydarzenia 1
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 2
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 3
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 4
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 5
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 6
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 7
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 8
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 9
    Wydarzenia
  • Wydarzenia 10
    Wydarzenia
  • Galerie 1
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 2
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 3
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 4
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 5
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 6
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 7
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 8
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 9
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 9a
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 9b
    Piastowskie Galerie
  • Galerie 9c
    Piastowskie Galerie

XVI Zawody Konne dla Amatorów - PIASTOWIADA 2018

XVI Piastowskie Zawody Konne w Skokach przez Przeszkody dla Amatorów "PIASTOWIADA 2018" przeszły do historii. Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Lasem" pragnie podziękować wszystkim sponsorom, kibicom, zawodnikom oraz gronie osób, które zaangażowały się w przygotowanie tej imprezy. Mamy nadzieję, że wszyscy spędziliśmy miło ten niedzielny dzień. Żegnając się z Piastowiadą nr. XVI, serdecznie wszystkich zapraszamy na kolejną już XVII Piastowiadę w przyszłym roku.

Piastowiada 2018

 

XVI Piastowskie Zawody Konne

w Skokach przez Przeszkody dla Amatorów


 PIASTOWIADA 2018

WYNIKI ZAWODÓW

 

Konkurs nr 1, klasy LL mini - dokładności art. 238.1.1

  Norma czasu: 62,0   czas         punkty karne
lp koń jeździec klub mierz. różnica czas skoki razem
1-20 TEBRINA NATALIA OPUSKA   59,94 -2,1 0 0 0
VIRGINIA BLUES PAULA JELENIEWSKA RANCHO ŁĘCZE 61,38 -0,6 0 0 0
SAFRAN ADRIANNA WRÓBLEWSKA PIASTOWO 60,65 -1,4 0 0 0
DOBRAWA BASIA PIETRUSZEWSKA   60,25 -1,8 0 0 0
JOWISZ SARA CHRZANOWSKA   60,09 -1,9 0 0 0
ESTYMA NELA WOJAK MILEJEWKO 59,87 -2,1 0 0 0
NEW JERSEY MARTYNA SŁOMA   59,44 -2,6 0 0 0
SAFRAN ADRIANNA WRÓBLEWSKA PIASTOWO 59,16 -2,8 0 0 0
IWAN ARKADIUSZ DEJEWSKI   58,54 -3,5 0 0 0
SZAKIR ZUZANNA BROCKA   58,22 -3,8 0 0 0
AL PACINO ZUZANNA DĘBOWSKA LIPNIK 57,88 -4,1 0 0 0
PINACOLADA KINGA ORZESZAK PIASTOWO 57,38 -4,6 0 0 0
NAJKA SANDRA SOBUCKA PIASTOWO 56,82 -5,2 0 0 0
TANE PAULA DZIEDZIC MILEJEWKO 56,63 -5,4 0 0 0
ACANTINA SANDRA SOBUCKA PIASTOWO 56,16 -5,8 0 0 0
DOBRAWA BASIA PIETRUSZEWSKA   55,34 -6,7 0 0 0
ADONIS JULIAN CHRZANOWSKI NARUSA 55,00 -7,0 0 0 0
BALBINKA JAGODA URBANOWSKA WILKOWO 53,68 -8,3 0 0 0
SZAKIR ZUZANNA BROCKA   52,97 -9,0 0 0 0
BIG BEN PAMELA LEGIEWICZ PIASTOWO 52,80 -9,2 0 0 0
21-28 BALBINKA JAGODA URBANOWSKA   62,50 0,5 1 0 1
AL PACINO MARTYNA STANKIEWICZ LIPNIK 62,90 0,9 1 0 1
PIORUN ZUZANNA DANIŁOWICZ   63,44 1,4 1 0 1
HEKTOR AMELIA ZALEWSKA RANCHO ŁĘCZE 63,47 1,5 1 0 1
WENUS ANNA MACIJEWICZ PIASTOWO 64,06 2,1 1 0 1
OLEK MALWINA BZDRĘGA MILEJEWKO 64,85 2,8 1 0 1
PEPESZA ZUZANNA KĘDZIERSKA LIPNIK 65,06 3,1 1 0 1
ESTYMA NELA WOJAK MILEJEWKO 65,72 3,7 1 0 1
29-30 PANAMA DOMINIKA DĘBOWSKA LIPNIK 63,84 1,8 1 1 2
DAFNE JULKA BORCZAK   64,50 2,5 1 1 2
31-39 HEKTOR AMELIA ZALEWSKA RANCHO ŁĘCZE 54,00 -8,0 0 4 4
ADONIS JULIAN CHRZANOWSKI NARUSA 55,90 -6,1 0 4 4
BALBINKA JAGODA URBANOWSKA   56,78 -5,2 0 4 4
GALAHAD KORNELIA BIENIEK   59,00 -3,0 0 4 4
OLEK MALWINA BZDRĘGA MILEJEWKO 59,56 -2,4 0 4 4
PEPESZA WIKTORIA GODLEWSKA LIPNIK 60,06 -1,9 0 4 4
STEPIA ZOSIA ŁAWNICZEK NARUSA 60,20 -1,8 0 4 4
PUMBA OLA ROMANOWSKA NARUSA 61,25 -0,8 0 4 4
TANE PAULA DZIEDZIC MILEJEWKO 61,41 -0,6 0 4 4
40-43 GUCIO MARTYNA GRABOWSKA   59,53 -2,5 0 5 5
HERMOSA ZOSIA CHROMIK   63,35 1,4 1 4 5
NAJKA KINGA ORZESZAK PIASTOWO 64,82 2,8 1 4 5
PEPESZA ZUZANNA KĘDZIERSKA LIPNIK 80,41 18,4 5 0 5
44-46 JEFERSON URSZULA MACIJEWICZ PIASTOWO 66,22 4,2 2 4 6
PEPESZA WIKTORIA GODLEWSKA LIPNIK 68,10 6,1 2 4 6
STEPIA ZOSIA ŁAWNICZEK NARUSA 68,73 6,7 2 4 6
47 BAHIYA JULKA KIJOWSKA WILKOWO 72,53 10,5 3 4 7
48-50 IWAN ARKADIUSZ DEJEWSKI   61,10 -0,9 0 8 8
BAHIYA JULKA KIJOWSKA WILKOWO 61,97 0,0 0 8 8
NAJKA KINGA ORZESZAK PIASTOWO 76,35 14,4 4 4 8
51-51 NAJKA SANDRA SOBUCKA PIASTOWO 64,84 2,8 1 8 9
MYSZA EMILIA PIĄTEK   65,10 3,1 1 8 9
52-53 WALENTYNA WIKTORIA KOWALEWSKA   63,19 1,2 1 9 10
NEVADA GABRYSIA ADAMCZYK MILEJEWKO 68,44 6,4 2 8 10
54 BAHIYA JULKA KIJOWSKA WILKOWO 66,19 4,2 2 12 14
55 PUMBA OLA ROMANOWSKA NARUSA 72,77 10,8 3 12 15
56 GUCIO MARTYNA GRABOWSKA   80,16 18,2 5 12 17
57 NEWADA GABRYSIA ADAMCZYK MILEJEWKO 102,65 40,7 11 7 18
58-59 GUCIO MARTYNA GRABOWSKA   94,25 32,3 9 17 26
NEW JERSEY MARTYNA SŁOMA   110,56 48,6 13 15 28
60 GALAHAD KORNELIA BIENIEK   149,47 87,5 24 21 45
  JOWISZ SARA CHRZANOWSKA           DNF
SZAKIR ZUZANNA BROCKA           DNF
GALAHAD KORNELIA BIENIEK           DNF
MYSZA EMILIA PIĄTEK           DNF
WALENTYNA WIKTORIA KOWALEWSKA           DNF

 

Konkurs nr 2, klasy LL - dokładności z trafieniem w normę czasu art. 238.1.1

  Norma czasu: 58,00        
lp koń jeździec klub mierz. różnica skoki
1 PIORUN ZUNNA DANIŁOWICZ   57,78 0,22 0
2 MAGIA IDA NISIEWICZ SOKOLNIK 57,59 0,41 0
3 AL PACINO ZUZANNA DĘBOWSKA LIPNIK 58,88 0,88 0
4 SARATINA WERONIKA NARWOJSZ   57,04 0,96 0
5 SERENGETTI BARBARA NAWOJSZ   57,03 0,97 0
6 DELICJA EMILIA SZMIT SOKOLNIK 58,97 0,97 0
7 RAFIA NINA TULISOW NARUSA 56,91 1,09 0
8 ADONIS JULIAN CHRZANOWSKI NARUSA 56,75 1,25 0
9 ALPACINO MARTYNA STANKIEWICZ LIPNIIK 59,31 1,31 0
10 SARANTINA WERONIKA NARWOJSZ   59,34 1,34 0
11 SURPRISE ZOSIA CHROMIK   59,50 1,50 0
12 HERMOSA MONIKA PUCHALSKA-CHROMIK   59,63 1,63 0
13 GREAT LADY KORNELIA MARCINKAN ZASTAWNO 56,18 1,82 0
14 WENUS ANNA MACIJEWICZ PIASTOWO 56,15 1,85 0
15 PANAMA DOMINIKA DĘBOWSKA LIPNIK 56,06 1,94 0
16 HALEMBA EWELINA ZIENOWICZ   56,03 1,97 0
17 GIGI NINA TULISOW NARUSA 55,56 2,44 0
18 TEBRINA NATALIA OPUSKA   55,12 2,88 0
19 ACANTINA SANDRA SOBUCKA PIASTOWO 54,87 3,13 0
20 GREAT LADY KORNELIA MARCINKAN ZASTAWNO 54,69 3,31 0
21 SERENGETTI BARBARA NAWOJSZ   54,47 3,53 0
22 FALCO MICHAŁ GOSPODARCZYK REHEBERG 61,72 3,72 0
23 GLORIA MARTYNA SUWAŁ NARUSA 53,78 4,22 0
24 HEKTOR AMELIA ZALEWSKA RANCHO ŁĘCZE 53,65 4,35 0
25 MAGIA IDA NISIEWICZ SOKOLNIK 62,38 4,38 0
26 KRILAN KATARZYNA ŚLIWIŃSKA ZASTAWNO 52,78 5,22 0
27 HELLO KITTY IZABELA WYSOCKA STANGRETKA 63,37 5,37 0
28 PINA COLADA KINGA ORZESZAK PIASTOWO 51,84 6,16 0
29 GLORIA MARTYNA SUWAŁ NARUSA 58,37 0,37 4
30 SURPRISE ZOSIA CHROMIK   58,47 0,47 4
31 NIKIFAR J ALEKSANDRA KAJREWICZ   58,88 0,88 4
32 BALBINKA JULIA KIJOWSKA WILKOWO 59,06 1,06 4
33 GRAFINI ESTERA TURKOT   56,88 1,12 4
34 BALBINKA JULIA KIJOWSKA WILKOWO 56,50 1,50 4
35 GRAFINI ESTERA TURKOT   56,37 1,63 4
36 JEFERSON URUSZLA MACIJEWICZ   55,66 2,34 4
37 VIRGINIA BLUES PAULA JELENIEWSKA RANCHO ŁĘCZE 60,44 2,44 4
38 PIORUN ZUNNA DANIŁOWICZ   61,25 3,25 4
39 TEBRINA NATALIA OPUSKA   50,94 7,06 4
40 SOFIA S DOMINIKA KUBALA REHEBERG 49,84 8,16 4
41 KRILAN KATARZYNA ŚLIWIŃSKA ZASTAWNO 58,19 0,19 8
42 HELLO KITTY IZABELA WYSOCKA STANGRETKA 57,35 0,65 8
43 PANAMA DOMINIKA DĘBOWSKA LIPNIK 54,31 3,69 8
44 SARATINA WERONIKA NARWOJSZ   73,15 15,15 8
45 HELLO KITTY IZABELA WYSOCKA STANGRETKA 56,19 1,81 12
46 NIKIFAR J ALEKSANDRA KAJREWICZ   65,50 7,50 12
47 DAFNE JULKA BORCZAK   66,94 8,94 12
48 DAFNE JULIA BORCZAK   62,09 4,09 13
  GRAFINI ESTERA TURKOT       DNF
  IWAN ARKADIUSZ DEJEWSKI       DNF
  BIG BEN PAMELA LEGIEWICZ PIASTOWO     DNF

 

Konkurs nr 3, klasy L - zwykły art. 238.2.1 

  Norma czasu: 58,00   czas punkty karne
lp koń jeździec klub mierz. różnica czas skoki razem
1 HALEMBA EWELINA ZIENOWICZ   47,37 -10,63 0 0 0
2 CANTANA KAJA PIETRZAK PIASTOWO 49,78 -8,22 0 0 0
3 DELICJA EMILIA SZMIIT SOKOLNIK 52,28 -5,72 0 0 0
4 CANTANA JULIANNA WOJTAL PIASTOWO 44,16 -13,84 0 4 4
5 CANATANA JULIANNA WOJTAL PIASTOWO 46,63 -11,37 0 4 4
6 CHILLOUT PAULA JELENIEWSKA   46,94 -11,06 0 4 4
7 CHILLOUT PAULA JELENIEWSKA   47,07 -10,93 0 4 4
8 GIGI NINA TULISOW NARUSA 47,72 -10,28 0 4 4
9 BIG BEN JULIANNA WOJTAL PIASTOWO 50,07 -7,93 0 4 4
10 CHILLOUT PAULA JELENIEWSKA RANCHO ŁĘCZE 50,07 -7,93 0 4 4
11 GIGI NINA TULISOW NARUSA 50,60 -7,40 0 4 4
12 GLORIA MARTYNA SUWAŁ NARUSA 54,50 -3,50 0 4 4
13 FALCO MICHAŁ GOSPODARCZYK  REHEBERG 64,25 6,25 2 4 6
14 HALEMBA EWELINA ZIENOWICZ   41,72 -16,28 0 8 8
15 RAFIA NINA TULISOW NARUSA 52,53 -5,47 0 8 8
16 JOWISZ PIOTR TRYBUCHOWSKI   54,53 -3,47 0 12 12
17 SURPRISE MONIKA PUCHALSKA-CHROMIK   57,28 -0,72 0 12 12
18 HERMOSA MONIKA PUCHALSKA-CHROMIK   60,00 2,00 1 12 13
19 GREAT LADY KORNELIA MARCINKAN ZASTAWNO 62,82 4,82 2 12 14
20 SOFIA S DOMINIKA KUBALA REHEBERG 50,22 -7,78 0 16 16
21 JOWISZ PIOTR TRYBUCHOWSKI   53,00 -5,00 0 16 16
22 NIKIFOR J ALEKSANDRA KAJREWICZ   56,81 -1,19 0 16 16
23 KRILAN KATARZYNA ŚLIWINSKA ZASTAWNO 51.88 0,00 0 16 16
24 RAFIA NINA TULISOW NARUSA 52,63 -5,37 0 17 17
25 SOFIA S DOMINIKA KUBALA REHEBERG 61,75 3,75 1 21 22
  SERENGETII BARBARA NARWOJSZ           DNF
  JACK DANIELS LAURA OLSZEWSKA REHEBERG         DNF
  JACK DANIELS LAURA OLSZEWSKA REHEBERG         DNF

 

Konkurs nr 4, Piastowo Buisness Cup art. 273.4.3

lp koń jeździec klub czas II przejazdu razem punkty karne
1 RAFIA JOLANTA TULISOW NARUSA 43,91 0
2 JEFERSON KRZYSZTOF NOWAK PIASTOWO 44,31 0
3 GIGI PRZEMYSŁAW JANEWICZ NARUSA 45,31 0
4 WENUS EWELINA KALITA PIASTOWO 48,62 0
5 ACANTINA KATARZYNA NAZAREWICZ PIASTOWO 37,15 4
6 PINA COLADA MAGDALENA SOBUCKA PIASTOWO 50,37 4
7 BITYNIA GRZEGORZ TWARDOWSKI PIASTOWO 53,06 4
8 SAFRAN MAŁGORZATA KALITA PIASTOWO 62,41 4
9 BIG BEN KINGA LEGIEWICZ PIASTOWO 46,25 8
10 WENUS PIOTR JAWORSKI PIASTOWO 61,94 12
11 NEPAL DOROTA JAWORSKA PIASTOWO 69,87 16

 

 

 

Wydarzenie na FB

 

Zapraszamy na galerie tego wydarzenia